Електронні закупівлі — драйвер росту
вашого бізнесу
Закуповуйте професійно разом із Zakupki.Prom
Оцініть вже сьогодні
переваги електронних закупівель
Скорочення часу на рутинну роботу
Більше не треба довго шукати постачальників
Скорочення витрат на проведення закупівлі
Безкоштовна публікація тендерів
Автоматизація закупівель
за 1 день
Оголошуйте тендери онлайн в зручному місці, в зручний час
Уже цифровізували свої закупівлі
Дивіться інтерв'ю та дізнавайтесь, як компанії економлять час та кошти на електронних закупівлях, а також — як закупівельники адаптуються до нових умов
WOG
Фармак
YouControl
МХП
Благодійна організація "100% життя"
lifecell
Райффайзен Банк Аваль
Воля
Нові реалії:
як компанія WOG адаптувалася до змін
У цьому випуску ми поспілкувалися з директором департаменту закупівель компанії WOG Денисом П'ятигорцем. Тож дивіться інтерв'ю про те, як українська компанія пристосовується до змін сьогодення, капіталізує середовище навколо себе та вибудовує партнерські відносини з постачальниками. А наприкінці Денис П'ятигорець поставить відверте запитання Наталії Ковальовій, керівниці торговельного майданчика Zakupki.Prom.
Компанія "Фармак":
чи працює правило "win-win" у закупівлях
Другий випуск ексклюзивного спецпроекту Zakupki.Відверто, у якому ми говоримо з топовими представниками українського бізнесу та експертами у сфері закупівель.

У цьому випуску до нас завітала Світлана Погребна, керівниця тендерного відділу найбільшої фармацевтичної компанії в Україні - "Фармак". Вона розповіла, як закриття кордонів вплинуло на ланцюг постачання, чи потрібно надавати перевагу локальним постачальникам та дала "антикризові" поради бізнесу.
Компанія YouControl:
як відкриті дані допомагають бізнесу
Останнім часом все активніше говорять про необхідність використання відкритих даних у бізнесі. Та чи всім компаніям це потрібно? Ми вирішили дізнатися у Сергія Мільмана, CEO компанії YouControl. Він розповів нам про культуру безпеки даних серед українських компаній, перевірку потенційних контрагентів та чим відкритість даних може бути корисною бізнесу. Тож подивіться це відео до кінця та поділіться їм у соц. мережах.
Компанія МХП:
чи допомагає в закупівлях штучний інтелект
Хто більш ефективний — людина чи машина? Однозначної відповіді поки немає. Але очевидно одне — технології змінюють світ навколо. І, звісно, впливають на бізнес. Ми поговорили з Дмитром Пташником, директором департаменту матеріально-технічного забезпечення компанії МХП про досвід впровадження інновацій та переваги штучного інтелекту над людьми. Крім того, Дмитро розповів, як закупівельнику реагувати на форс-мажори та як змінилася закупівельна стратегія компанії.
Благодійна організація "100% життя":
чи можна оцифрувати благодійність
Переваги від діджиталізації встигли оцінити не тільки в державі та бізнесі, а і в доброчинній сфері. Які технології впроваджують благодійні організації, чим їх закупівлі відрізняються від закупівель комерційної компанії та як влаштована співпраця з постачальниками ви дізнаєтеся в інтерв'ю з Тамарою Олександровою та Євгенією Руденькою, експертками благодійної організації "100% життя".
Компанія lifecell:
яку стратегію обрати бізнесу під час кризи
Карантин вплинув майже на кожен аспект нашого життя. У тому числі - і на користування послугами мобільного зв'язку. Ми поспілкувалися з Наталією Подгорною, в.о. керівника департаменту закупівель компанії lifecell, щоб дізнатися, як як змінилося навантаження на мережу, від чого компанії варто відмовитися в період турбулентності та на чому фокусуватися відділам закупівель.
Райффайзен Банк Аваль:
як поєднати інтереси компанії та лояльність до постачальників
У цьому випуску ми зустрілися з Олександрою Шеховцовою, директоркою із закупівель Райффайзен Банк Аваль. З інтерв'ю ви дізнаєтеся, як змінився безготівковий обіг в Україні, чи завжди треба використовувати санкції до постачальників та наскільки лояльним повинен бути замовник. Крім того, Олександра розповість про спеціальні програми, які банк пропонує бізнесу для ліквідації негативних наслідків карантину.
Компанія "Воля":
чи переможе 5G дротовий інтернет
Цей випуск присвячений викликам, які сьогодні стоять перед інтернет-провайдерами. Як змінилися уподобання користувачів під час карантину, що змінить запуск 5G та якою повинна бути робота закупівельника у період економічного спаду? Щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання, ми зустрілися з Наталією Гребенюк, керівницею департаменту закупівель та логістики компанії "Воля".
Чому варто обрати Zakupki.Prom?
Комерційні Zakupki.Prom — це
3,5
середня конкуренція постачальників в тендері
15 000+
проведених закупівель
300+
активних закупівельників щомісяця
Як це працює?
1
Замовник публікує закупівлю на майданчику
2
Постачальники подають пропозиції та беруть участь в аукціоні на зниження ціни
3
Замовник обирає переможця, враховуючи ціну та нецінові критерії
Все ще вагаєтесь?
Ми підготували повний курс по Діджиталізації закупівель.
Прослуховуйте короткі уроки та впроваджуйте електронні закупівлі!
Закуповуйте професійно
Це просто, лише спробуйте!
Для изменения цвета фона активной формы:

Html code will be here

КОНТАКТИ
Вероніка Яремчук
+38 (050) 440 38 99,
v.yaremchuk@zakupki.prom.ua
Олена Чалюк
+38 (050) 333 36 32,
e.chalyuk@zakupki.prom.ua

Телефон гарячої лінії: 0 800 500 011